Jak poradzić sobie z nadwagą?

Tutaj - róbta co chceta. ;D

Jak poradzić sobie z nadwagą?

Postprzez burii33 niedziela, 24 grudnia 2017, 10:59

Znacie może jakieś bezxpieczne, efektywne, zdrowie, domowe i sprawdzone sposoby na walkę z nadwagą? Oczywiście mowa tutaj o kilku kilogramach, jakie pragnie się zrzucić a nie nadmiernej otyłości z jaką należy walczyć zupełnie inaczej.
świat jest ciekawy, bo nic nie dzieje się po naszej myśli.
burii33

Re: Jak poradzić sobie z nadwagą?

Postprzez kornelka2802 piątek, 29 grudnia 2017, 19:33

Jeżeli szukasz sposobów na zdrowe życie i chciałbyś to zdrowie wspierać to pamiętaj, że możesz zawsze skorzystać z ogólnodostępnych dla wszystkich porad na portalu internetowym wspierajzdrowie.pl. Jeśli Cię to zainteresowało, to tutaj znajdziesz więcej… W temacie zdrowia jest tam naprawdę mnóstwo ciekawych informacji, warto wyciągnąć z tego coś dla siebie :)
kornelka2802

Postprzez Fryzjer654 czwartek, 4 stycznia 2018, 18:09

Nie wiem, nigdy na szczęście nie miałem nadwagi, ale wydaję mi się, że kluczem aktywność fizyczna i to dużo aktywności fizycznej..
Fryzjer654

Postprzez uref wtorek, 9 stycznia 2018, 19:36

dieta jest kluczem do wszystiego, pamiętaj o tym do końca zycia
uref

Postprzez bierendaa niedziela, 14 stycznia 2018, 21:27

Silna wola, motywacja, dieta. To powinno wystarczyć to skutecznej wali z nadwagą. jednak nie jest łatwo o to wszystko, szczególnie na starcie. Mi pomogły w tym porady z bloga https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl/ja ... a-starcie/ idealne właśnie dla osób zaczynających odchudzanie
bierendaa

Postprzez Agnieszzz wtorek, 16 stycznia 2018, 15:32

Niestety nie ma cudów, trzeba zmienić życie, wprowadzić nowe zasady jak dieta, stałe ćwiczenia, picie wody zamiast soków słodzonych itd
Agnieszzz

Postprzez Marcys9 piątek, 19 stycznia 2018, 09:48

Najtrudniejsza w walce z nadwagą jest motywacja, przerabiałam ten temat niejeden raz. Nie ma co się rzucać na głębokie wody bo szybko motywacja wam opadnie. Małymi kroczkami próbujcie systematycznie zrzucać kilogramy. Zmieniajcie powoli diete. Na stronie https://kupiec.pl/ znajdziecie sporo produktów, które wam pomogą przy zdrowym odżywianiu takich jak owsianki, otręby, zdrowe kasze i ryże. To powinno być podstawą waszej diety
Marcys9

Postprzez OrzełRzeczny78 sobota, 20 stycznia 2018, 17:00

Najlepszym sposobem jest zastosowanie jakiejś diety i zwiększenie aktywności fizycznej :)
OrzełRzeczny78

Postprzez Babadook poniedziałek, 22 stycznia 2018, 10:34

Dokładnie, umiejętnie ułożonej diety (najlepiej przez dietetyka) nic nie jest w stanie zastąpić. Dzisiaj dużo łatwiej można zrzucić zbędne kilogramy, bo właściwie w każdym mieście spotkać się można z cateringiem dietetycznym. Ja sam korzystam z Wygodnej Diety i na przestrzeni ostatnich miesięcy pozbyłem się prawie 10 kilogramów. Generalnie nawet dieta 1500 kcal przy małej aktywności fizycznej zdziałać może naprawdę wiele - o ile będzie ktoś wystarczająco cierpliwy. Na https://www.wygodnadieta.pl/ można sporo poczytać o rodzajach diety i poszczególnych posiłków. Może komuś taka wiedza się przyda. :P
"Ba-ba-ba... dook! Dook! DOOK!"
Babadook

Postprzez kiwi niedziela, 4 lutego 2018, 17:31

Walczę z nadwagą od około dwóch lat jednak moja waga spada bardzo powoli. Najgorsze jest to że dieta przy cukrzycy oznacza dużo większą walkę z samym sobą. Dlatego staram się szukać wsparcia właśnie w internecie gdzie często można trafić na fajne, wartościowe strony, artykuły.
kiwi

Następna strona

Powrót do Wariactwa