Pomozecie z prezentem?

Tutaj - róbta co chceta. ;D

Pomozecie z prezentem?

Postprzez lidule wtorek, 11 kwietnia 2017, 16:04

Bardzo prosilabym Was o pomoc. Moja przyjaciolka ma za kilka dni urodziny, a ja nie mam pojecia co jej kupic, zawsze wiemy o takich rzeczyach i domyslami sie czego potrzebujemy, wiec trafiamy...a teraz nie mam pojecia. gdy spytalam jej o czym marzy napisala mi..zacytuję ( aa i napisze jeszcze ze Ania teraz jedzie do portugalii na jakis czas, do chlopaka, bo juz za nim teskkni) "noooo to chcialabym teleport, ewentulanie wlasny samolot z pilotem, stuardessy nie musi byc- jakos sie sama obsluze, jeszcze bym chciala zeby przyszedl zabieracz glupoch mysli, ktorymi sie katuje i je sobie wzial, no i jeszcze moze chcialabym troche wiecej slonca tej jesieni" i pomyslalam ze te jej zyczenia mozna by spelnic w ciekawy spospob, kupic jakies rzeczy, ktore moglyby symlizowac jej marzenia... wiec...Macie jakies ciekawe pomysly??:)
lidule

Re: Pomozecie z prezentem?

Postprzez ulep czwartek, 13 kwietnia 2017, 13:09

ogolnie ciezko cos wybrac... ja zawsze stawiam na bony upominkowe
ulep

Postprzez zasze piątek, 28 kwietnia 2017, 09:22

Zgadzam się zę ciężko co poradzić. Może jakieś buty ? https://www.czasnabuty.pl/firm-pol-1490 ... VERSE.html
można sprawdzić czy taki prezent będzie odpowiedział a jeśli nie to bez problemu można zrobić zwrot nie używanego artykułu.
zasze

Postprzez Lozlo piątek, 28 kwietnia 2017, 19:30

A może po prostu warto zapytać, co chciałaby dostać? Niedawno byłam na urodzinach koleżanki i poprosiła o jakieś akcesoria do iPhona z ithings.pl - bardzo się cieszyła, dlatego uważam, że takie praktyczne prezenty są wskazane :)
Lozlo

Postprzez dresin czwartek, 18 maja 2017, 15:11

prezent to nie lada wyzwanie, to prawda :)
dresin

Postprzez zdrowanaumysle sobota, 24 czerwca 2017, 13:26

No to powinna być zadowolona z czegoś takiego https://www.morele.net/wiadomosc/blender-kielichowy-jaki-najlepszy-jak-wybrac/1529/ blender kielichowy to ciekawa opcja prezentu. Dietetyczne dania, koktajle nie będą jej teraz obce.
zdrowanaumysle

Postprzez Delicja poniedziałek, 26 czerwca 2017, 13:14

W sumie całkiem dobry pomysł. O ile nie ma czegoś takiego.
Delicja

Postprzez heryson czwartek, 14 września 2017, 14:23

Jak szukasz prezentu dla dziewczyny to moim zdaniem spraw jej jakiś zestaw kosmetyków. To bezpieczna opcja, a kobiety zawsze się cieszą, jak dostaną coś co pomoże im zadbać o swoje ciało. Moja żona bardzo często kupuje np. kremy do rąk w Indigo: https://www.indigo-nails.com/pl,produkty-spa,kremy-do-rak.html, ale wybrać możesz jakiś zestaw lub spróbować go skomponować samodzielnie :)
heryson

Postprzez Marienka67 poniedziałek, 25 września 2017, 14:54

A może jakiś wyjazd? Wiem, że Hotel Spa Polanica Zdrój ma teraz różne pakiety na pobyt. Na pewno będzie zadowolona i wypocznie. Oprócz tego same tereny są atrakcyjne i można doskonale się oderwać. Moim zdaniem, takie prezenty są najlepsze.
Marienka67

Postprzez fiska poniedziałek, 9 października 2017, 17:39

A może pomyślisz, aby zrobić swojej przyjaciółce taką ala księgę, album? Możesz wydrukować najróżniejsze zdjęcia jej, jej chłopaka i na przykład widoki z Portugali i złączyć to w całość. Albo włożyć wszystko do antyramy, aby stworzyć obraz. Według mnie bardzo pomysłowy prezent. Sprawdź ofertę tej drukarni http://www.reprotechnika.pl/druk-cyfrowy-ksero-a4-a3 powinna Cię zaciekawić.
fiska

Następna strona

Powrót do Wariactwa