Bóle pleców

Re: Bóle pleców

Postprzez Izzzka poniedziałek, 14 listopada 2016, 15:30

Masaż jest dobry na plecy. Spróbuj
Izzzka

Postprzez Delicja wtorek, 29 listopada 2016, 14:46

Ja polecałabym basen. Zwłaszcza taki z biczami wodnymi.
Delicja

Postprzez danuśka środa, 30 listopada 2016, 21:43

A jeśli mimo wszystko ból pleców nie mija, warto by zajął się nimi ktoś profesjonalny, np: fizjoterapeuta. Pomoże on zlokalizować źródło bólu i skutecznym masażem porządnie je rozmasować. Fizjoterapeuci przy bólach pleców najczęściej korzystają z terapii manualnej i jej różnych narzędzi. W Krakowie na taki masaż można wybrać się do Centrum Fizjoterapii/Poradnia Rehabilitacyjna - Dokładny namiar na nich oraz więcej na temat terapii manualnej doczytacie tu: http://rehabilitacja-rst.pl/services/terapia-manualna-krakow/. Mają podpisaną umowę z NFZ, tak więc można wybrać się także ze skierowaniem.
danuśka

Postprzez Hades_Pan_Umarłych niedziela, 22 stycznia 2017, 23:41

Nie byłbym taki przekonany, czy aby na pewno wystarczy fizjoterapeuta. Bóle pleców mogą mieć bardzo różne przyczyny i przy niektórych fizjoterapia to może być za mało. Bywa, że pomóc może tylko dobry ortopeda, taki jak ten: ortopedia.poznan.pl/, który będzie potrafił właściwie zdiagnozować przyczyny bólu i w razie potrzeby wykonać profesjonalny zabieg.
Hades_Pan_Umarłych

Postprzez Kwiecień375 poniedziałek, 19 czerwca 2017, 11:59

Chyba nie powiem Ci nic odkrywczego, bo przy schorzeniach kręgosłupa ważny jest także wybór odpowiedniego materaca. Viscotherapy będzie dla Ciebie idealny. Taki materac jest wykonany z oddychającej pianki termoelastycznej, a ta zapewnia idealne podparcie kręgosłupa, niweluje ból, zmniejsza nacisk mięśni i poprawia krążenie krwi. Zobaczysz, że bardzo Ci pomoże odciążyć kręgosłup.
Kwiecień375

Postprzez zja wtorek, 11 lipca 2017, 09:11

Na pewno na takie bóle warto skorzystać z pomocy ortopedy i rehabilitacji, dodatkowo ja chodziłam jeszcze na magnetoterapię którą wykorzystuje sie przy leczeniu sportowcom kontuzji.Takie zabiegi są bardzo skuteczne, mi praktycznie od razu pomogły i mogę już normalnie funkcjonować.
zja

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie