okulista warszawa

okulista warszawa

Postprzez Pimbowa czwartek, 10 sierpnia 2017, 19:30

Dobry okulista warszawa - szukam! Podrzucicie namiary na jakiegos dobrego okulistę z Wawy? Gdzie Wy chodzicie na wizyty z dziećmi? Fajnie jakby to był właśnie stricte okulista dzieciecy.
Pimbowa

Re: okulista warszawa

Postprzez Betty piątek, 18 sierpnia 2017, 12:41

Co jak co, ale myślę, że w Warszawie takich specjalistów nie brakuje.
Betty

Postprzez risztage piątek, 15 września 2017, 14:35

To fakt, nie brakuje, ale osobiście nie mam dobrego doświadczenia. Chodziłam z córką do dwóch okulistów, którzy przyjmują w poradni niedaleko gdzie mieszkam i to był jakiś koszmar. Kolejki gigantyczne, by się dostać to trzeba było czekać po 3-4 tygodnie, a potem wizyty przeprowadzane po macoszemu. Zaczęłam jeździć do Cm Panorama, tam przyjmuje dr Bembenek i nie ma problemów z dostaniem się. Wizyty wyglądają zupełnie inaczej, zawsze jest przeprowadzany obszerny wywiad i badania są wykonywane dokładnie.
risztage

Postprzez Piramidka piątek, 15 września 2017, 22:58

Hejka,
a moze salon Optilandu w Wawie przy ulicy al. Jana Pawła II 43a bedzie dobra opcja? Spojrz na stronke: http://optiland.pl/ - oprocz uslug optyka posiadaja w swojej ofercie szeroki wybor okularow oraz soczewek.
Piramidka

Postprzez vitta poniedziałek, 13 listopada 2017, 16:13

My mamy pakiet w lux medzie , do okulisty i nie tylko dostajemy się bez kolejek. Jestem zadowolona, bo to na prawdę wygodne, bez nerwów i stresu , bez czekania miesiącami na wizyty czy badania. A poza tym wszystkie wizyty mogę umówić on line przez portal pacjenta, mam podgląd w badania, w odbyte konsultacje. Jest to bardzo przydatna rzecz.
vitta

Postprzez Neśka:) środa, 29 listopada 2017, 13:41

Moim zdaniem warto w takich tematach popytać znajomych. To jest bardzo dobre rozwiązanie i często się świetnie sprawdza :)
co ja mam właściwie zrobić?
Neśka:)

Powrót do Zdrowie