Konto w Nest Banku

Konto w Nest Banku

Postprzez Bzyku czwartek, 6 lipca 2017, 20:01

Czy ktoś z osób obecnych tutaj na forum miał wcześniej styczność z Nest Bankiem? Pytam ponieważ chciałbym założyć u nich konto, a nie chcę bic w ciemno, ze tak powiem.
Bzyku

Re: Konto w Nest Banku

Postprzez madera wtorek, 11 lipca 2017, 10:04

To jakiś nowy bank? Nie znam go.
madera

Postprzez chrywt niedziela, 16 lipca 2017, 12:29

Witam serdecznie! Wiesz może jaka lokata jest najlepsza dla studenta? Chciałbym nieco odłożyć na przyszłość i musze wybrać ku temu jakiś bank. Może doradzisz coś z tej stronki: http://lokatowy.pl/.
chrywt

Postprzez Bzyku wtorek, 25 lipca 2017, 20:55

Własnie nie wiem czy nowy czy nie, ale w każdym razie och oferta przypadła mi do gustu i zastanawiam się nad nimi.
Bzyku

Postprzez witek czwartek, 27 lipca 2017, 11:37

jak chcesz wybrać najlepsze konto bankowe to sobie zobacz na jakiś ranking. ja sprawdzałem ten: https://6krokow.pl/najtansze-lub-darmow ... bankowych/
witek

Postprzez opiekunnestbank piątek, 28 lipca 2017, 17:23

Szanowna Panie, w Nest Banku może liczyć Pan na założenie darmowego Nest Konta. W ramach jego oferty za 0 zł są: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank

Postprzez arabella poniedziałek, 31 lipca 2017, 22:43

A ja mam konto w mBanku i bardzo sobie chwalę. Mają najnowocześniejszą aplikację mobilną na rynku, dobrą bankowość internetową i w porównaniu z tymi wszystkimi nowymi bankami wypadają o niebo lepiej :) Zresztą, po co mam się produkować, lepiej sprawdźcie sobie sami, wystarczy zajrzeć na http://finansemobilne.pl/aplikacja-mbank-telefon/ i wszystko staje się jasne :) !
arabella

Postprzez bronson wtorek, 1 sierpnia 2017, 00:29

A jak jest w Nest Banku z lokatami?
bronson

Postprzez Bzyku poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 17:42

O, fajnie, że ktoś się tutaj pojawił bo mam pytanie związane z kontem walutowym, czy takowe NestBank może zaoferować swoim klientom?
Bzyku

Postprzez opiekunnestbank czwartek, 10 sierpnia 2017, 19:40

bronson napisał(a):A jak jest w Nest Banku z lokatami?

Szanowny Panie, Klienci Nest Banku oraz osoby nie posiadające u Nas konta bankowego mogą liczyć na kilka ofert lokat. Obecnie w Nest Banku mamy m.in. promocyjną Nest Lokatę Witaj na okres 3 lub 6 miesięcy dla Klientów Nest Banku, którzy założą u Nas konto bankowe. Lokaty dostępne są: 30 dni od otwarcia konta - lokata na 3 miesiące oraz 60 dni - lokata na 6 miesięcy. Oprocentowanie każdej z nich wynosi 4,00% w skali roku, a minimalna kwota lokaty to 1000 zł (maksymalnie aż 10 000 zł). W przypadku lokaty na 6 miesięcy, promocyjne oprocentowanie 4,00% obowiązuje w całym okresie trwania lokaty przy założeniu spełnienia określonych warunków promocji, a mianowicie wpływu wynagrodzenia na Nest Konto Klienta, w kwocie nie niższej niż 2 500,00 zł w co najmniej jednym miesiącu kalendarzowym. Po zakończeniu każdej z dwóch lokat można je odnowić na warunkach standardowej Nest Lokaty. Cała oferta lokat dostępna jest na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank

Powrót do Mężczyzna