Ulubiona marka samochodów

Świat najróżniejszych pojazdów.

Re: Ulubiona marka samochodów

Postprzez Piramidka sobota, 26 sierpnia 2017, 13:29

Nie ma to jak solidna, niemiecka marka, a mianowicie BMW. W Polsce sa 4 salony Bawaria Motors BMW - z niezlymi ofertami. Nie dosc, ze mozna u nich kupic nowe auto, wziac w leasing, to jeszcze oprocz tego mozna kupic auto uzywane - ale przez nich serwisowane, wiec w 100% pewne.
Piramidka

Postprzez Hades_Pan_Umarłych piątek, 22 września 2017, 14:01

Ja nawet lubię citroeny, ale mają mały feler z tylną belką, więc jak chce się mieć takie autko, to trzeba znaleźć np. dobry serwis tylnej belki citroena berlingo, taki jak na wymianatylnejbelki.pl/cena-naprawy-belki/naprawa-tylnej-belki-citroen/cennik-napraw-tylnych-belek-modelu-citroen-berlingo/, bez tego będzie trudno.
Hades_Pan_Umarłych

Postprzez zja czwartek, 2 listopada 2017, 11:14

Też lubię citroeny, zwłaszcza z instalacją lpg bo to bardzo wygodne samochody a dzięki instalacji lpg mogą być także oszczędne jak pokazuje ta kalkulacja http://optimagas.com/kalkulator-oszczednosci , a koszta montażu takiego zestawu zwraca się po kilku miesiącach
zja

Postprzez Kirssteen czwartek, 4 stycznia 2018, 01:50

A co z motocyklami? Jakie marki preferujecie? Bo ja najbardziej to lubie te z marki Suzuki, potężne i piękne maszyny. Co prawda takim nie jeżdzę ale jak byłam w salonie motocyklowym http://motohangar.pl to przynajmniej mogłam się napatrzeć. Jeżdzę tam ze swoim na serwis
Kirssteen

Postprzez klauddia poniedziałek, 8 stycznia 2018, 14:54

u mnie to się zmieniało z wiekiem. Ale jak już zaczęłam stawać się kobietą to inspirowało mnie wszystko co jest zwiazane z Francją. Jeszcze wycieczka do tego kraju przede mną, ale mam chociaż namiastkę tego kraju, bo jeżdzę francuskim samochodem. Co prawda model 208 jest nie duży, ale wystarczający jeśli chodzi o poruszanie się po mieście jak i w trasie :)
klauddia

Poprzednia strona

Powrót do Motoryzacja