Ból w kostce

Re: Ból w kostce

Postprzez zja piątek, 28 lipca 2017, 13:22

Ja bym z tą dolegliwością poszła do specjalisty a potem na zapisała się na zabiegi magnetoterapii w Natural Medical, są bardzo skuteczne, leczą sportowe kontuzje więc i taki ból kostki powinny szybko wyleczyć.
zja

Postprzez wanadaru poniedziałek, 9 października 2017, 01:02

U mnie okazało się, że ból kostki spowodowany jest tym, że miałem niedoleczonego zęba i ten ból tam mocno promieniował, że aż moje kostki odczuwały nieprzyjemności z nim związane. Dramat normalnie, ale z pomocą http://co-na-bol.pl/kiedy-pojawia-sie-b ... egliwosci/ udało mi się uśmierzyć ból i przestał boleć i ząb i kostka :)
wanadaru

Postprzez MłodyPanicz czwartek, 19 października 2017, 14:27

Też tak mam i nie przejmuję się tym, takie lekkie kłucie momentami
MłodyPanicz

Postprzez Grzyb niedziela, 12 listopada 2017, 17:04

Moim zdaniem warto się zainteresować tematem, jeśli coś boli to znaczy, że jest coś nie w porządku i nie należy tego bagatelizować. Powinieneś chociaż poczytać coś o tym na jakiś blogach, ja na przykład śledzę http://vivanatura.pl/, może akurat znajdziesz tam coś dla siebie w nawiązaniu do bólu stawów czy coś w tym stylu. A jeśli nie to szukaj dalej, bo naprawdę nie warto tego zostawiać żeby się pogorszył stan
Grzyb

Postprzez Fionaaa środa, 29 listopada 2017, 17:50

Dokładnie tak samo ;) polecam udać się do jakiegoś lekarza, bo jednak ból świadczy o tym, że jest jakiś problem
Fionaaa

Postprzez Merlin środa, 13 grudnia 2017, 18:05

To też zależy jaki ból, jeśli nie jest silny no to nie ma potrzeby by od razu lecieć do lekarza
Merlin

Poprzednia strona

Powrót do Sport