Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Tutaj - róbta co chceta. ;D

Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postprzez tradrob1975 czwartek, 19 stycznia 2017, 10:57

Tak się złożyło, że chociaż tego nie planowałam, jestem w ciąży. To będzie nasze 3 dziecko (starsze mają teraz 3 i 2 lata). No i pojawił się problem, bo nasze autko nie będzie w stanie takiej "bandy" pomieścić W związku z tym rozpoczęliśmy wstępne poszukiwania samochodu dla naszej rodzinki Problem w tym, że samochód, który kupimy musi mieć możliwość zamontowania na tylnej kanapie 3 fotelików, a z tego co się zorientowałam, niewiele samochodów spełnia ten warunek Myślałam też o kupnie jakiegoś siemioosobowego pojazdu i zamontowaniu w nim gazu. Czy któraś/któryś z was jest może w podobnej sytuacji i może coś doradzić?? Dodam, że szukamy samochodu do 20tyś. Z góry dziękuję za podpowiedz
tradrob1975

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postprzez Hades_Pan_Umarłych poniedziałek, 13 marca 2017, 15:41

Pojęcia nie mam.
Dorastałem w takiej pięcioosobowej rodzinie i najpierw jeździliśmy trabantem, potem tavrią, a jeszcze później polonezem i nigdy nie było kłopotu, żeby się pomieścić, ALE wtedy nikt chyba jeszcze nawet nie słyszał, żeby dzieci w jakichś fotelikach przewozić, więc było łatwiej.

W każdym razie, jakiekolwiek auto wybierzesz, musi być zadbane. Oczywiście przeglądy to podstawa, wizyty w myjni - wiadomo, takie polerowanie lakieru http://www.polerowanie-lakieru-gliwice.pl/ też bym doradzał, bo wóz potem wygląda jak nowo narodzony ;)
W sumie tego typu zabiegi są, myślę, ważniejsze niż sama marka auta.
Hades_Pan_Umarłych

Postprzez klauddia niedziela, 12 listopada 2017, 00:30

teraz trwa akcja wyprzedaży rocznika więc spokojnie można znaleźć idelany samochód dla rodziny w korzystej cenie. Wydaje mi się, że model 2008, będzie idelany. SUV peugeot to solidność połączona z wyrafinowaniem
klauddia

Postprzez lech22983 czwartek, 23 listopada 2017, 15:55

Jakiś minivan może ?
lech22983

Postprzez Wyga czwartek, 23 listopada 2017, 20:00

No to na pewno, minivan albo po prostu jakiś większy kombik ;)
Wyga

Postprzez wiatka poniedziałek, 27 listopada 2017, 13:11

Decydując się na jakikolwiek samochód uważam że powiniśmy o nie dbać z największą starannością w salonach do tego przeznaczonych,na przykład gdy mamy forda polecam ten punkt https://m.exactag.com/cl.aspx?tc=6c46f2 ... l/diagnoza fachowo zajmą się sprawdzeniem hamulcy, diagnostyką amortyzatorów na ścieżce diagnostycznej czy podłączą pod komputer samochód i sprawdzą błędy.
wiatka

Postprzez kornelka2802 poniedziałek, 27 listopada 2017, 20:02

Jeżeli chcielibyście kupić samochód używany, to mogę wam z czystym sumieniem polecić volkswagena passata :)
kornelka2802

Powrót do Wariactwa