Ile dziennie wydawać na jedzenie?

Tutaj - róbta co chceta. ;D

Ile dziennie wydawać na jedzenie?

Postprzez hecknum1980 niedziela, 8 stycznia 2017, 14:00

Witam! Po opłaceniu wszystkich rachunków na życie zostaje mi ok. 850 złotych (to jest: na jedzenie, chemie, kosmetyki). Mieszkam sama, ale na utrzymaniu mam również dwa koty Powiem szczerze - nie umiem robić list, jadłospisów itd. Pieniądze po prostu przelatują mi przez ręce. Pod koniec miesiąca zazwyczaj zostają mi grosze. Stąd moje pytanie - ile dziennie wydawać na jedzenie, żeby odżywiać się normalnie, ale również żeby zostało coś na imprezę, wyjście. I oczywiście dla kotów Przyznam również, że jestem osobą bez polotu kulinarnego, zaś samej kuchni unikam jak ognia. Jakieś rady?
hecknum1980

Re: Ile dziennie wydawać na jedzenie?

Postprzez Psychomania środa, 10 stycznia 2018, 12:38

Ja stawiam na zdrowe jedzenie, które w gruncie rzeczy nie kosztuje wiele. Taka dieta składa się z warzyw i owoców, a dobrze dobrane mogą kosztowac naprawdę grosze. Ostatnio poszerzyłam moją wiedzę na temat warzyw krzyżowych > https://portaldlazdrowia.pl/warzywa-krzyzowe/ i musze przyznać, że dodam je do mojej diety, jednocześnie nieco ją modyfikując. Pozwoli mi to na zdrowsze odżywianie, ale i poprawę kosztów związanych z zakupem jedzenia.
Psychomania

Re: Ile dziennie wydawać na jedzenie?

Postprzez merixx niedziela, 21 stycznia 2018, 19:52

Z tym jedzeniem to różnie bo zależy czy trzymamy dietę czy nie... np. ja często ćwiczę do mojej diety dochodzi jeszcze odzywka na mase by w zimę trochę ciałka przybyło to wydaję sporo jednak w okresie wakacyjnym wydaję mniej ;)
merixx

Powrót do Wariactwa