Katar alergiczny-czym zadziałać?

Katar alergiczny-czym zadziałać?

Postprzez ulep wtorek, 13 czerwca 2017, 08:32

Jakich skutecznych leków używacie na katar alergiczny? Macie coś sprawdzonego, co możecie polecić innym? ja zastanawiam się nad lekiem, o którym dowiedziałem się ze strony http://www.alergia-allegra.pl/niezyt_nosa.html , jest skuteczny? Z tego poradnika dowiedziałem się tez wielu ważnych dla mnie informacji, które z pewnością mi się przydadzą.
ulep

Re: Katar alergiczny-czym zadziałać?

Postprzez monica poniedziałek, 19 czerwca 2017, 10:39

Tego nie próbowalam, zawsze biorę hitaxę fast, szybko na mnie działa i nie jestem po niej śpiąca więc już niczego innego nie szukam ;)
monica

Postprzez Kwiecień375 poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 20:56

Nie wiem, jak u Was ale u mnie lekarz polecił zrobienie specjalistycznych testów na alergię. Czytałem nieco więcej na ten temat tutaj i to badania z krwi i nie ma lepszej metody , by sprawdzić na co jesteśmy uczuleni. A jak wiadomo, alergie potrafią być bardzo dokuczliwe...
Kwiecień375

Postprzez Wiktoria czwartek, 21 września 2017, 12:31

Sama mam alergię i często męczy mnie katar. Jak nie wezmę w porę lekó antyhistaminowych, to dochodzi do tego suchy, męczący kaszel. Na kaszel stosuję: http://levopront.pl/suchy-kaszel-u-doroslych.html a na alergię musisz wziąć receptę od swojego lekarza. Na pewno pomoże.
Wiktoria

Postprzez wiatka piątek, 24 listopada 2017, 23:47

A skąd masz pewność że to katar alergiczny, robiłeś badania? Zobacz sobie ten link, jest to świetne laboratorium gdzie zrobisz wszelkie, szczegółowe badania. Wtedy będziesz mógł dobrać odpowiednie leczenie i niwelować objawy, które są dokuczliwe.
wiatka

Postprzez Fryzjer654 piątek, 5 stycznia 2018, 12:15

A czy ma ktoś z Was uczulenie na gluten? Ja ostatnio się źle czuję i po sprawdzeniu tutaj http://www.alergia-online.pl/wszystko-co-warto-wiedziec-o-glutenie/ objawów wyszło mi, że mam alergię na gluten. Myślicie, że rzeczywiście takie coś istnieje? Nigdy wcześniej nie miałem takich problemów...
Fryzjer654

Postprzez carolina91 czwartek, 11 stycznia 2018, 20:38

Idź do lekarza, na pewno coś przepisze. Warto też zrobić testy alergiczne i zastanowić się nad zakupem czegoś takiego jak oczyszczacz powietrza. Z tego co wiem poprawia jakość powietrza i lepiej się oddycha. Myślę, ze może się przydać szczególnie alergikom.
carolina91

Postprzez fiska piątek, 12 stycznia 2018, 15:30

Z alergią niestety nie ma żartów. Czytałam bardzo interesujący oraz wyczerpujący artykuł na temat metody walki z alergenami na stronie Medicover. Bardzo mnie zainteresował, znalazłam tam wszystkie odpowiedzi na swoje pytania. Uważam, że naprawdę warto się z nim zapoznać.
fiska

Postprzez Dobek poniedziałek, 15 stycznia 2018, 23:03

Oczyszczacz powietrza przy alergii to na pewno dobry pomysł. Szczególnie teraz jak tak dużo mówi się o smogu i zanieczyszczeniach powietrza, na alergika to wszystko działa jeszcze silniej jak na tego "zdrowego". Myślę, że warto spróbować, a nóż lepiej pomoże niż tona leków? usunie alergen z powietrza. A co wybrać? odsyłam na http://ranking-oczyszczaczy.pl/ najlepsze modele są tam podane w raz z parametrami. Przy alergii celowałbym w model z jonizacją.
Dobek

Powrót do Zdrowie