Pływanie

Pływanie

Postprzez Gertruda środa, 8 czerwca 2016, 22:01

Czy umiecie i lubicie pływać?Chodzicie na basen?Jak często?
Gertruda

Re: Pływanie

Postprzez Izzzka piątek, 8 lipca 2016, 12:57

Ja nie potrafię pływać, próbowałam się kiedyś nauczyć ale jakoś mi nie wychodziło
Izzzka

Postprzez Maryna czwartek, 11 sierpnia 2016, 23:33

Umiem pływać i chodzę na pływalnie raz na jakiś czas.
Maryna

Postprzez Kwiecień375 czwartek, 27 kwietnia 2017, 10:17

Pływanie ma same zalety! Niweluje stres, a i korzystnie wpływa np. na kręgosłup. Ja często chodzę, bo to idealna forma rozrywki i odpoczynku. Swoją drogą, są też baseny termalne wypełnione wodą leczniczą: https://www.termabania.pl/baseny-termalne . Byliście kiedyś na takim? Woda zawiera cenne składniki mineralne np. wapń, potas, magnez, żelazo etc. i korzystnie wpływa np. na poprawę stanu skóry, niweluje bóle głowy, przyśpiesza rekonwalescencję. Samo zdrowie! :) Polecam skorzystać :)
Kwiecień375

Postprzez meritox środa, 29 listopada 2017, 18:44

Ciekawe jest pływanie z płetwami. Słyszałem, że osoby, które mają problemy z nauką pływania powinny kupić sobie płetwy. Tylko trzeba wybrać odpowiedni rodzaj, dla początkujących powinny być miękkie. Z resztą jeżeli ktoś jest zainterseowany, to powinien tu zerknąć: https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jak-dobrac-pletwy-ktore-beda-najlepsze/4396/
meritox

Postprzez Psychomania piątek, 9 lutego 2018, 17:53

[Pływanie to moja pasja od dzieciństwa. Teraz kiedy wyprowadziłam się do swojego domu mogłam wybudować sobie własny basen. Nieduży, ale tylko mój, dzięki czemu mogę jeszcze bardziej swobodnie robić to co lubię najbardziej.
Tutaj znalazłam ciekawą ofertę pomp do basenu, która jest niezbędna. Wirnik takiej pompy wykonany jest z "Norylu" na gwincie z brązu natomiast łożysko wykonano z teflonu i posiada węglową uszczelką. Nie mam wątpliwości, że to produkt z górnej półki.
Psychomania

Powrót do Pływanie