Budowa domu

Budowa domu

Postprzez pio887 poniedziałek, 15 stycznia 2018, 22:09

Czeka mnie budowa domu, od czego zacząć taką inwestycję? Czy od przygotowania projektu czy może załatwienia wszystkich formalności?
Czyż musiało tak być, że to, co tworzy szczęście człowieka, stało się znów źródłem jego cierpienia?
pio887

Re: Budowa domu

Postprzez CzarnaInka poniedziałek, 22 stycznia 2018, 16:35

Zleć wszystko tym fachowcom - http://mawit.com.pl/aktualnosci/projekt ... ewnianych/
Na pewno będziecie zadowoleni
CzarnaInka

Postprzez Fidella wtorek, 6 lutego 2018, 08:17

Jeśli budujecie domy drewniane to warto wykorzystać gonty stalowe Wiem że pewnie większości bardziej mogą się podobać gonty drewniane, bo są bardzo ozdobne. Ale wchłaniają wilgoć i wymagają częstej konserwacji. Gont stalowy moim zdaniem jest mniej problematycznym rozwiązaniem.
Fidella

Postprzez Psychomania wtorek, 13 lutego 2018, 16:58

Uważacie, że zastosowanie między innymi elki betonowe BETBLOK do budowy domu ? Znajdują szerokie zastosowanie w różnego rodzaju budowach, a z pomocą wysokiej klasy elementów idzie tworzyć boksy, ściany, przegrody, magazyny, składy, hale, ogrodzenia oraz inne konstrukcje o doskonałych parametrach - a co za tym idzie, konstrukcja domu będzie na pewno trwała i wytrzymała.
Psychomania

Postprzez evelajna czwartek, 15 lutego 2018, 19:10

Od dawna marzymy z mężem o domu inteligentnym. Takim, w którym zintegrowany system będzie ułatwiał nam życie. Chciałabym zainstalować system sterowany bezprzewodowo taki jak prezentują na tej stronie http://www.zamel.pl/produkty/exta-free-sterowanie-bezprzewodowe. To innowacyjne rozwiązanie pomogłoby nam zaoszczędzić czas i energię.
evelajna

Powrót do Ogłoszenia