Problem ze znalezieniem pracy

Napisz. Pomożemy Ci!

Re: Problem ze znalezieniem pracy

Postprzez Catell poniedziałek, 19 września 2016, 00:12

no fajnie, zostańcie w kraju - a na wesele i mieszkanie to nie wiem, kiedy sobie będę mogł pozwolić :D żeby cokolwiek miec w tym kraju to trzeba z niego wyjechać. ja już któryś raz jadę z agencji pracy do niemiec, hajsy dobre, praca elegancka i wesele w planach, trzeba jakoś zycie oplacic. gdyby ktos szukał pracy w niemczech to obczajcie sobie link2usedom, to ta moja agencja ;)
Catell

Postprzez stokrotka1 środa, 21 września 2016, 12:20

w poszukiwaniu pracy potrzeba wiele cierpliwości i wytrzymałości. W końcu coś się znajdzie.
stokrotka1

Postprzez irma126 piątek, 23 września 2016, 10:29

Przyznam, że dzisiaj trudno jest znaleźć pracę, ale może przyda się Wam taka strona, którą niedawno odkryła i są na niej bezpłatne oferty pracy . Jest to strona zarabiaj.pl, na której można znaleźć ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą. Są to zawsze aktualne i legalne oferty pracy. Można wyszukiwać kategoriami.
irma126

Postprzez Lilka9 czwartek, 29 września 2016, 17:38

Dużo jest ogłoszeń jako opiekunka osób starszych , kierunek Niemcy. Zobaczcie sobie http://www.opiekunki.aterima.pl/ ogłoszenia, masa tego jest, jest w czym wybierać, płace też nie najgorsze.
Lilka9

Postprzez polimag czwartek, 29 września 2016, 20:16

no i nie ma nic złego w tym, że sobie ktoś wyjedzie na chwilę dorobić. a to tez w sumie jakaś przygoda w życiu, co nie? :D byłem kilka razy w niemczech na zarobku, kilka agencji przeszedłem, ostatnia link2usedom całkiem godna polecenia - wszystko legalnie, pieniadze na czas i oferta wybrana z kilku naprawde ciekawych. nie narzekam :D
Gdzie warto zjeść w Krakowie http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
polimag

Postprzez Adriano wtorek, 11 października 2016, 19:16

Byłem za granicą w pracy kilka miesięcy ale wróciłem i znalazłem pracę u nas w kraju.
Adriano

Postprzez Hades_Pan_Umarłych piątek, 27 stycznia 2017, 12:07

Teraz to każdy ma tego typu problemy.
Hades_Pan_Umarłych

Postprzez witek wtorek, 26 września 2017, 22:17

najlepiej to kuzynka zrobiła. nie znalazła zadnej sensownej pracy to pojechała do USA z https://www.aupair.aifs.pl/. Zarobiła całkiem fajne pieniądze, zobaczyłą kawał świata i tak podszkoliła angielski że teraz bez problemu znalazła dobrą prace w korpo. umiała się ustawić :)
witek

Postprzez Betty piątek, 29 września 2017, 11:42

Szukanie pracy do do łatwych nie należy, wiem coś o tym.
Betty

Postprzez jolek6 wtorek, 9 stycznia 2018, 20:52

Studenci nie mają już problemów ze znalezieniem dobrej dla siebie pracy. Mogą ją rozpocząć nawet podczas trwania nauki. Pracodawcy lubią zatrudniać takie młode osoby. Tutaj http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/ ... id,tm.html możecie przeczytać jaka praca jest najlepsza dla studentów. Ofert jest dość sporo.
jolek6

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy