Ulubiona marka samochodów

Świat najróżniejszych pojazdów.

Re: Ulubiona marka samochodów

Postprzez Delicja środa, 19 października 2016, 14:25

Zazdroszczę! Czytałam za to ostatnio o najczęściej kupowanych autach na blogu Poradnikowy i tam jest sporo ciekawostek. Okazuje się, że Polacy wcale nie lubią jakoś specjalnie rzadkich marek, tylko Volkswageny, Audi i BMW. W sumie maa podobne typy. A Wy?
Delicja

Postprzez Gawel wtorek, 22 listopada 2016, 10:47

Jak na razie moją ulubioną marką jest Opel bo takim samochodem jeżdżę.
Gawel

Postprzez Catell poniedziałek, 5 grudnia 2016, 08:56

Uwielbiam Audi A6 i mój ulubiony sklpe w którym kupuje reczy do auta a także wszlekieśrodki do pielegacji jego i jego wnetrza, total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html są nawet i gadzety!
Catell

Postprzez pizzerman sobota, 11 lutego 2017, 13:34

Ja ze swojej strony moge dodac do listy Renault. Pierwszym moim samochodem bylo wlasnie Megane I .. poprostu nie do zdarcia. Oczywiscie czasami sie zdarzaly takie wymiany jak np. wachacz lub sprzeglo po ilus tam latach ale wiadomo to w kazdym jest do wymiany. Samochod byl kupiony od pierwszego wlasciciela z Polski, naprawde zadbany. Teraz ma juz troche lat i zastanawiam sie nad kupnem czegos nowszego. Przegladajac strone Renault zauwazylem, ze juz nawet produkuja samochody elektryczne - https://www.renault.pl/samochody/samochody-elektryczne.html Szczerze powiedziawszy nie slyszalem o tych modelach zadnych opinii, macie moze namiary na jakies testy? Albo jeszcze lepiej jakby ktos z forumowiczow jezdzil osobiscie i mogl sie wypowiedziec. Zdaje sobie sprawe z tego, ze malo kto na razie jezdzi tego typu pojazdami .. ale trzeba powoli isc z duchem czasu i zaczac dbac o srodowisko...
pizzerman

Postprzez fiancee wtorek, 14 lutego 2017, 10:54

Mi się podobają samochody alfa romeo. Zresztą sama mam model 147.
fiancee

Postprzez sapka1 wtorek, 21 marca 2017, 15:27

BMW
sapka1

Postprzez fiancee środa, 22 marca 2017, 13:36

BMW ostatnio często kradną. A mi się i tak podoba tylko X6.
fiancee

Postprzez muniek11 wtorek, 27 czerwca 2017, 07:59

Jeśli chodzi o BMW to gorąco polecam sklep www.xbmw.pl - nowe i oryginalne części do wszystkich modeli BMW.
muniek11

Postprzez polimag środa, 19 lipca 2017, 09:45

nie mam jakoś mega sprecyzowanej. najważniejsze żeby była szybka :) mam za to hopla na punkcie czystości. Musi się świecić i ładnie pachnieć, ot co. a co do zapachu to najlepiej tak jak tu https://www.youtube.com/watch?v=B8nlNJAHC5k fajnie to ogarnęli :)
Gdzie warto zjeść w Krakowie http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
polimag

Postprzez Hades_Pan_Umarłych piątek, 18 sierpnia 2017, 10:43

A terenówki Wam się podobają? Takie auta też mają wiele zalet, jak można przeczytać na przykład tutaj https://sprzedajemy.pl/poradnik/czy-warto-kupic-samochod-terenowy-dla-kogo-terenowka-art2512, chociaż wiadomo, że nie jest to wóz dla każdego.
Hades_Pan_Umarłych

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Motoryzacja